Zrušiť
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

ENERGIA,, REGENERÁCIA, MYSEĽ, VÝKON

Hlohovec
dohodou
Stav: nové, Typ: predaj, z dňa 19. 7. 2020 (č. 32902973)

Prírodný produkt na báze bylín.

ActiVital je zmes super komplexných, ušľachtilých bylín používaných v tradičnej medicíne už tisíce rokov . Majú dokázateľne potvrdené pozitívne účinky pre náš organizmus, regeneráciu a výkon.
Táto zmes je veľmi vhodná pre človeka ktorý chce byť aktívny plný sily a udržať svoje zdravie a regeneráciu na maxime.

ZLOŽENIE
Účinné látky v 3000 mg produktu:
Resveratrol 99,5%.........660mg
Beta - Alanine................550mg
Rhodiola Rosea.............500mg
/5%Rosavin, 4%Salisrosides/
Magnesium Malate.........500mg
Ashwagandha.................200mg
/20%Withanolides/
Goji Extract 50:1.............200mg
Cordiceps CS-4..............200mg
/50%Polysacharides
10%Cordiceps Acid
0,5%Cordycepin/
Panax Ginseng Extract...100mg
/80%Ginesenosides/
DMAE 100%...................100mg
Dimethylaminoethanom
Astaxanthine 99%.............10mg
Bioperine...........................10mg

Resveratrol 99,5%
Resveratrol je polyfenol, ktorý sa prirodzene nachádza v koži červeného hrozna, niektorých bobúľ a iných rastlín. Nedávny výskum ukázal, že Resveratrol môže pomôcť pri podpore zdravých kardiovaskulárnych funkcií. Resveratrol je najlepšie známy pre svoje bunkové anti-aging vlastnosti, ako aj pre svoju schopnosť podporovať zdravotnú reakciu na biologický stres.

Beta - Alanine
Oddialuje nástup únavy
Pomáha zlepšovať fyzickú výkonnosť
Zvýšuje fyzickú zdatnosť

Rhodiola Rosea
/5%Rosavin, 4%Salisrosides/
Najsilnejší extrakt až 6% Rosavin 18 mg na dávku, 4% Salidrosides ´ 12 mg na dávku
Rozchodnica ružová znižuje vnímanie vyčerpanosti pri cvičení, vďaka tomu môžete cvičiť dlhšie a intenzívnejšie.
Vďaka adaptogénnym účinkom pomáhajú doplnky stravy s rozchodnicou ružovou zmierňovať únavu a ďalšie prejavy stresu.
Rastlina Rhodiola rosea je najviac rozšírená v horách južnej Sibíri, na Ďalekom východe, na Urale ale mô-žeme ju nájsť aj v Mongolsku, Číne a v niektorých krajinách strednej a západnej Európy. Podrobné skúmanie jej obsahových látok prinieslo pozoruhodné zistenie -
Jej korene obsahujú viac než 140 účinných látok, z ktorých najsilnejšie účinky majú rosavin a salidrosid.

Pri sledovaní adaptogénnych účinkov tekutých a tabletovaných extraktov pripravených z Rhodioly rosea bola zaznamenaná súvislosť s funkciou niektorých endokrinných žliaz - kastrácia samcov potkanov (odstránenie semenníkov) a hypofyzektómia (chirurgické odstránenie hypofýzy) znižovali ich aktivitu, v testoch realizovaných na potkanoch bol zaznamenaný aktivačný vplyv na produkciu thyreoidných hormónov. Rhodiola rosea patrí v Rusku k najviac skúmaným adaptogénom, ktoré tvoria základ väčšiny špecificky účinných doplnkov výživy určených pre športovcov.

Pri aplikácii extraktu z Rhodioly rosea v období vysokého tréningového zaťaženia (triatlon, biatlon, plávanie, vzpieranie, beh na 200 a 400 m, cyklistika) boli zaznamenané tieto metabolické a stimulačné účinky:

výrazná antikatabolická a mierna anabolická aktivita, tuk-spaľujúce účinky (1969 Adamchuk; 1987 Saratikov a Krasnov; 1999 Seifulla)
stimulácia syntézy ATP, predĺženie maximálneho výkonu, zvýšenie rýchlosti a zlepšenie koordinácie pohybov (1968 Dambuevová; 1970 Saľnik) oddialenie prejavov únavy, skrátenie regeneračnej fázy (1951 Krestovnikov; 1966 Vinogradov; 1982 Borilkevič)
Metabolické účinky Rhodioly rosea boli výrazné najmä pri aplikácii v rozmedzí 2-20 týždňov, stimulačné účinky pri krátkodobom použití. Okrem toho, niektoré výskumné práce realizované na nešportujúcej populácii zaznamenali významné hepatoprotektívne pôsobenie, pozitívne ovplyvnenie detoxikačných funkcií pečene, normalizačný vplyv na vysoké hladiny glukózy, úsporu pečeňového glykogénu pri fyzickej záťaži a pozitívny vplyv na činnosť nervovej sústavy (vrátane pozitívneho vplyvu na pamäť).

Magnesium Malate
Horčík je jedným zo základných minerálov, ktoré vaše telo potrebuje na to, aby pracovalo čo najlepšie tým, že pomáha telu vstrebávať vápnik, ktorý potrebuje.
Malát horečnatý podporuje tvorbu energie, zdravý metabolizmus a podporuje zdravé nervové funkcie.
Kyselina jablčná ľahko prechádza hematoencefalickou bariérou a ukázalo sa, že sa viaže na hliník.
Malát horečnatý môže byť vaša najlepšia stávka na odstránenie nežiaduceho hromadenia hliníka v tele.
Kyselina jablčná je prírodná látka prítomná v mnohých bunkách v ľudskom tele, keď sa do nej vmieša horčík s touto kyselinou. Pracujú spolu, aby podporili energiu.
Horčík malát je zlúčenina horčíka a kyseliny jablčnej. Podporuje správnu funkciu svalov, kardiovaskulárne zdravie a produkciu energie. Kyselina jablčná je prírodná ovocná kyselina, ktorá je prítomná vo väčšine buniek v tele a je medziproduktom v Krebsovom cykle, kde sa energia zachytáva počas metabolizmu sacharidov a tukov. Horčík je nevyhnutným kofaktorom pre viac ako 300 enzymatických reakcií v metabolizme, syntéze ATP a produkcii energie. Horčík hrá dôležitú úlohu pri relaxácii svalov, pretože pôsobí ako kofaktor enzýmov a vďaka svojej schopnosti vyvážiť vápnik v bunke.

Ashwagandha - /20%Withanolides/
Najsilnejší extrakt na trhu až 20% Withanolides = 60 mg na dávku
Ašvaganda je jedna z najmocnejších bylín ajurvédskej medicíny býva tiež označovaná ako indický ženšen. Používa sa k posilneniu fyzickej a psychickej kondície, zvyšuje odolnosť voči najrôznejším stresorom.
Ašvaganda má univerzálne použitie a to najmä pre svoje stimulačné, afrodiziakálne, antioxidačné, protizápalové aj antibakteriálne vplyvy. Využívať ju môžu muži aj ženy a napríklad aj športovci, keďže má tiež ochrannú funkciu voči svalovej hmote. Zásadou pre dosiahnutie účinnosti je ale správne a dlhodobejšie užívanie.
- zvyšuje hladinu testosteronu (až o 40%)
- má anabolické účinky
- buduje a ochraňuje svalovú hmotu


Goji Extract 50:1
Goji patrí z hľadiska obsahu antioxidantov, vitamínov a minerálov k jedným z najhodnotnejších plodov na planéte. Tieto malé, oranžovo červené bobule pripomínajú svojou chuťou a tvarom sušené hrozienka. Ich chuť je však o niečo kyslejšia.
Goji obsahuje predovšetkým vitamín A, C, ale aj vitamíny skupiny B a vitamín E.

Tieto vitamíny prispievajú k udržaniu správneho fungovania imunitného systému počas intenzívnej telesnej námahy a po nej, k správnemu fungovaniu nervového systému, k ochrane buniek pred oxidačným stresom, k správnej látkovej premene železa, k udržaniu zdravej pokožky a zraku.

Z minerálov prevláda najmä vápnik a železo, ktoré podporujú normálnu funkciu svalov, prispievajú k správnej funkcii tráviacich enzýmov, k tvorbe červených krviniek/hemoglobínu, k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie, k zníženiu vyčerpania a únavy.


Cordiceps CS-4
/50%Polysacharides, 10%Cordiceps Acid, 0,5%Cordycepin/
Extrakt Cs-4 z podhubia Cordyceps v kapsulách!
Energia + imunita + vitalita + vytrvalosť.
Prirodzené tonikum.
Zdroj beta-glukánov.
Cordyceps je jednou z najznámejších čínskych, parazitických húb. Rastie v náročných podmienkach, vysoko v horách kde je ťažko dostupná.

Divoko rastúce huby Cordyceps boli kedysi výhradne zberané iba pre cisárov starovekej Číny. Avšak aj v súčasnosti ich je nedostatok a tak sú relatívne vzácne a veľmi drahé.

Moderný výskum sa preto sústredil na extrakty z mycélia kultivovaného v kvapalnej kultúre (Cs-4). Je to jediný kmeň mycélia Cordyceps, ktorý je zdrojom všetkých účinných zložiek divoko rastúcich húb Cordyceps.

Huba je vyhľadávaná najmä pre jej obsah beta-glukánov. Beta-glukány sú prirodzene sa vyskytujúce polysacharidy, ktoré sú zložkami bunkovej steny niektorých druhov húb a baktérií.

Panax Ginseng Extract /80%Ginesenosides/
Najsilnejší extrakt až 80% Ginsenosides = 80mg na dávku
Napomáha zachovať fyzickú a duševnú výkonnosť
Podporuje činnosť mozgu, zlepšuje pamäťové funkcie a pozornosť
Prispieva k normálnej funkcii imunitného systému
Podporuje vitalitu a pomáha udržať sexuálnu aktivitu
Znižuje únavu a vyčerpanie


DMAE - Dimethylaminoethanom 100%
Jedná se o světle žlutou kapalinu. K jeho základním vlastnostem patří to, že pomáhá zvyšovat bdělost a zlepšovat náladu. Z farmakologického hlediska se řadí mezi nootropika neboli mozkové nutricienty.
Prispieva k normálnemu metabolizmu homocysteínu
Ak jedna dávka obsahuje aspoň 82,5 mg cholínu v jednej dávke, tak možno tvrdiť:
Prispieva k normálnemu metabolizmu lipidov
Prispieva k udržaniu normálnej činnosti pečene

Astaxanthine 99%
Pre udržanie zdravého organizmu pri maximálnom zaťažení.
Je antioxidant z rodu karotenoidov, vďaka ktorému má losos červeno-oranžovú farbu. Výskum publikovaný v časopise Journal of Nutrition and Metabolism naznačuje, že astaxantín znižuje oxidačný stres, zápaly a posilňuje imunitný systém. Podľa niekoľkých štúdií je astaxantín pri odstraňovaní voľných radikálov:
- 550-krát silnejší ako vitamín E
- 800-krát účinnejší ako koenzým Q10
- 6000-krát prínosnejší ako vitamín C

Astaxantín je dokonca 500-krát silnejší ako katechíny nachádzajúce sa v zelenom čaji!
Tu je rýchly prehľad benefitov astaxantínu pre vaše zdravie:
- Redukcia vrások a stareckých škvŕn
- Zlepšenie zraku
- Podpora kĺbov
- Redukcia známok starnutia
- Zlepšenie výkonu a regenerácie po cvičení
- Zníženie rizika Alzheimerovej choroby
- Zlepšenie pokožky a redukcia poškodení slnkom
- Zvýšenie energie
- Zlepšenie koncentrácie a ADHD (porucha pozornosti a hyperaktivita)

Bioperine
Zvyšuje dostupnosť a využiteľnosť všetkých látok v produkte. zabezpečuje ich správne vstrebanie do organizmu.

Prírodný produkt na báze bylín. ActiVital je zmes super komplexných, ušľachtilých bylín používaných v tradičnej medicíne už tisíce rokov . Majú dokázateľne potvrdené pozitívne účinky pre náš organizmus, regeneráciu a výkon. Táto zmes je veľmi vhodná pre človeka ktorý chce byť aktívny plný sily a udržať svoje zdravie a regeneráciu na maxime. ZLOŽENIE Účinné látky v 3000 mg produktu: Resveratrol 99,5%.........660mg Beta - Alanine................550mg Rhodiola Rosea.............500mg /5%Ros...

Predajca petulo8 Nehodnotený Člen od decembra 2013
P
xxx xxx
Napísať
dohodou
Hlohovec
Zobraziť kontakty